Enerji Satışı

image4

Elektrik faturanızı incelememiz sonrasında hiçbir yerde bulamayacağınız en avantajlı teklifleri firmanız adına toplar, sözleşmelerinizi düzenleriz.

Tarife Danışmanlığı

image5

Uzmanlarımızdan gerekli desteği alarak sadece en düşük faturayı ödemekle kalmaz, ölçüm, teklif, strateji, karar, başvuru, takip, kontrol ve düzenli raporlama aşamalarındaki süreç yönetimi ile maliyetlerinizi düşürür sizin için herhangi bir iş yükü ve ek maliyet yaratmadan tüm avantajlardan faydalanırsınız.

Fatura Kontrol Hizmetleri

image6

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz incelemelerde müşterilerimize yansıtılan fatura kalemlerinde oluşabilecek hataları önleyerek olası zararların önüne geçilmektedir.

Stratejik Yatırım Danışmanlığı

image7

Enerji maliyetlerinizi minimuma indirmek amacıyla yerinde yaptığımız incelemelerle projelendirme, santral kurulumu, alt yapı yenileme, geliştirme ve satın alma hizmetlerinizi üstelenerek işletmenizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayarak en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Piyasa ve Mevzuat Danışmanlığı

image8

 Enerji piyasasında tüketicilerin enerji tedarik ve maliyetlerini doğrudan belirleyen mevzuatlar, sektörün en dinamik değişkenlerinden biridir. İşletmenizin ihtiyaçlarını gözeterek, mevzuat değişikliklerine göre işletmenizin enerji stratejisini güncelliyor, uğranabilecek zararları öngörüyor ve geri kazandırıyoruz. 

Yenilenebilir Enerji Danışmanlığı

image9

Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğine uygun olarak işletmenize uygun yenilenebilir enerji çözümleri sunuyoruz. Piyasa araştırmalarımız ve deneyimlerimizden faydalanarak sizlere en uygun yatırım seçeneğini sunarız.